Привітання начальника управління освіти, культури і туризму Н.А.Давидової з нагоди свята «День знань»

Привітання начальника управління освіти,

культури і туризму   Н.А. Давидової

з нагоди свята «День знань»

Шановні освітяни Дергачівщини!

Щиро вітаю Вас із прекрасним вересневим святом першого дзвоника – Днем знань, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних джерел мудрості.

Упевнена, що цей першовересень принесене нові здобуття й перемоги, а спільна праця, єдність думок та наполегливість стануть запорукою успіхів у справі розвитку української освіти. Цього року День знань дещо особливий. У вересні 2018 року близько 1000 дітей Дергачівського району підуть у перший клас Нової української школи. Підвищення фахової майстерності  педагогів дасть нам можливість побачити нових учнів, розкрити їх могутніх потенціал на шляху до європейського освітнього простору. Бажаю педагогам Дергачівщини оптимізму, енергії, нових професійних перемог та плідної роботи.

Зі святом! З Днем знань!