Районні змагання з легкоатлетичного чотириборства серед школярів

10 жовтня на  щойно відкритому після реконструкції стадіоні «Авангард» міста Дергачі відбулися змагання юних легкоатлетів Дергачівщини. У змаганнях  взяли участь близько двохсот школярів  із 18 закладів. У командному заліку найкращими були юні спортсмени Дергачівського ліцею №1 та Дергачівського ліцею №3, що розділили між собою  І-ІІ місце, Солоницівського ліцею №1 – 3 місце, Солоницівського ліцею №3 - 4  місце, Козачолопанського  ліцею – 5 місце. Далі місця розподілились  у наступному порядку – Русько-Лозівський ліцей, Пересічанський ліцей, Протопопівська гімназія, Дергачівський ліцей №2, Вільшанський ліцей, Безруківський ліцей, Великопроходівський ліцей, Слатинський ліцей, Ветеринарний ліцей, Цупівська гімназія та Токарівський ліцей.  Вітаємо переможців та всіх, хто з користю провів чудовий день!