Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

22 березня 2019 року у КЗ «Дергачівський ліцей №3» після капітального ремонту відбулося урочисте відкриття малої спортивної зали.
Для майже чотирьохсот учнів молодшої школи це справжнє свято, адже юні спортсмени мають де займатися на уроках фізкультури, спортивних секціях.
Реалізувати цей проект вдалося завдяки тісній та плідній співпраці районної державної адміністрації, районної ради та Управлінню освіти, культури і туризму.
У спортивній залі замінено систему опалення, електромережу та встановлено нові прилади освітлення, виконано усі внутрішні роботи з заміненою підлоги на сучасне покриття – спортивний лінолеум, встановлено нове спортивне обладнання.
З вітальним словом до вчителів, учнів, громадськості звернувся голова Дергачівської районної державної адміністрації Жидков Костянтин Сергійович, який привітав усіх присутніх з гарною подією в житті ліцею, побажав учням успіхів у навчанні, а навчальному закладу високих спортивних досягнень.