Районний етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт-2018»

28 квітня  2018 року на базі Дергачівського навчально-виховного комплексу «ЗШ-ДЗ» відбувся  районний етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт-2018», в якому взяли участь близько двохсот школярів  з  14  закладів загальної середньої освіти  району.  Команди закладів змагалися з різних видів випробувань –  спритності, силі, витривалості  та знанні історії України.  В наполегливій боротьбі команда юних нащадків славних козаків Солоницівської гімназії №3 отримала почесне І місце. Вітаємо переможців !