Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи.

29.03.2018 відбулася нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи.

Заступники директорів з НВР ознайомилися з науково-методичним супроводом участі учнів у всеукраїнських, обласних масових заходах МАН України, презентацією науково-дослідницької роботи переможця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН України, організованим закінченням 2017/2018н.р. і проведенням ДПА досягнень учнів 4-х, 9-х,11-х класів, заходами з реалізації проекту розвитку інклюзивної освіти та з організацією підготовки педагогів за новим Державним стандартом початкової  загальної освіти у 2018 році.