У рамках менторської програми «Запровадження інклюзивної освіти у школах та дитячих садках Харківської області» відбувся семінар-тренінг для педагогічних працівників

10 січня 2019 року на базі КЗ «Слатинський ліцей» у рамках менторської програми «Запровадження інклюзивної освіти у школах та дитячих садках Харківської області» відбувся семінар-тренінг для педагогічних працівників.

Організатором тренінгу став Благодійний Фонд «DeutscheGesellschaftfürInternationaleZusammenarbeit (GIZ) GmbH»

У програмі заходу були висвітлені важливі та цікаві питання, що допоможуть заглибитись у тему впровадження інклюзивного навчання та зрозуміти, як саме можна сформувати повноцінне освітнє середовище для кожної дитини.

Під час семінару – тренінгу були розглянуті такі питання:

• Як створити відповідне та безперешкодне освітнє середовище для дітей з особливими освітніми потребами?
  • Особливості розвитку дитини з особливими освітніми потребами у віці від 3 до 9 років.
  • Перспективи впровадження концепції соціальної інклюзії сімей з дітьми з ООП.
  • Інноваційні технології для діагностики та корекції поведінки дітей з особливими потребами

Атмосфера під час тренінгу була надзвичайно приємною. Всі учасники активно спілкувалися між собою, задавали питання менторові та висловлювали власні думки.