Конкурс творів-есе з психології

Учні Дергачівського ліцею №3 взяли участь у конкурсі творів-есе з психології, який проводився в рамках ІІ Міжрегіональної науково-практичної конференції з профорієнтації та професійного вдосконалення психологів «ХАРКІВСЬКИЙ ОСІННІЙ МАРАФОН ПСИХОТЕХНОЛОГІЙ». Конференція відбулася 27 жовтня 2018 року на базі Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди.
    Роботи вихованців були оцінені комісією конкурсу. Учні отримали високі оцінки: три дипломи ІІІ ступеня (Анісарович Елеонора, Сарапулова Сніжана, Чепенко Яна), один диплом ІІ ступеня (Колєснік Владислава) та один диплом І ступеня (Данілова Анастасія). У рамках цього заходу учениця 10 - А класу Колєснік Владислава разом із практичним психологом Віннік Ольгою Володимирівною відвідали майстер-класи, які представили провідні психологи-практики України. Учні вибрали для своїх робіт найактуальніші теми.
    Бажаємо їм творчого натхнення, наснаги для подальшої співпраці з вищими навчальними закладами.
    Вітаємо з перемогою!