Засідання РМО вчителів історії та правознавства

07.02.2018 року на базі Вільшанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Дергачівської районної ради Харківської області відбулося засідання інтегрованого районного методичного об’єднання вчителів історії та правознавства.

На високому науково-методичному рівні провела урок в 7-А класі вчитель історії, спеціаліст вищої категорії Колісник Н.М. за темою «Культура Русі-України в другій половині ХІ ст. – першій половині ХІІІ ст.». Продемонстровані Наталією Миколаївною на уроці такі види діяльності як робота з візуальними та текстовими джерелами, завдання на співставлення, порівняння, творчі завдання дають змогу якісно готувати учнів до зовнішнього незалежного оцінювання вже з сьомого класу.

Члени РМО стали учасниками майстер-класу «Використання комп’ютерної (нової інформаційної) технології на уроках суспільно-гуманітарних дисциплін», який провела вчитель історії, спеціаліст І категорії Бондаренко А.Л. Вчителі історії висловили вдячність Анні Леонідівні за отримані на майстер-класі знання, які використають у своїй практичній діяльності.