Конференція з питань впровадження інклюзивної освіти під назвою «Інклюзивна освіта: простір без меж»

18 травня на базі Дергачівської гімназії № 3 відбулася конференція  з питань впровадження інклюзивної освіти під назвою «Інклюзивна освіта: простір без меж».

До початку конференції усі присутні мали змогу подивитися на виставці роботи учасників районного конкурсу соціальної реклами «Будь  особливим – будь дружнім».

У конференції брали участь педагогічні працівники різних категорій закладів освіти Дергачівського району: заступників директорів з навчально-виховної роботи;  вчителі;  асистенти вчителів; психологи; соціальні педагоги;  логопеди; вихователі інклюзивних груп; делегація педагогів Золочівського району.

А також у конференції з доповідями взяли участь гості конференції: Колісник Олена Валентинівна, методист центру практичної психології, соціальної роботи та здорового способу життя Харківської академії неперервної освіти і Вишнева Ірина Миколаївна, психолог, сертифікований тренер гештальт-терапії, танцювальної терапії.

Порядок денний конференції був водночас насичений і цікавий, адже був  і теоретично-нормативний матеріал, що виклала методист з Харківської академії неперервної освіти Колісник О.В., і цікава доповідь про методику танцювальної терапії для дітей з особливими освітніми потребами сертифікованого тренера гештальт-терапії, танцювальної терапії
Вишневої І.М.

Крім гостей з доповідями виступили Бреславець Л. .Г, в.о. директора КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Дергачівської районної ради з доповіддю «Інклюзивно-ресурсний центр – відповідь на вимоги часу», де виклала засади діяльності ІРЦ в районі. Гуріна В.В., методист інформаційно-методичного центру управління освіти, культури і туризму, доповіла про «Реалізацію районного проекту розвитку інклюзивної освіти в закладах освіти Дергачівського району «Без меж», де конкретно було донесено до усіх присутніх, реалізаторів проекту, завдання по впровадженню проекту «Без меж» з чіткими термінами виконання.

Цікавим і змістовним була презентація однієї з найкращих робіт районного конкурсу «Будь особливим – будь дружнім» учениці Дергачівської гімназії № 3 Онопрієнко Дарії.

Заступник начальника управління освіти, культури і туризму – начальник відділу освіти Скрипка К.С. вручила дипломи переможцям районного конкурсу соціальної реклами «Будь особливим – будь дружнім!», а також вручила подяки начальника управління освіти, культури і туризму Давидової Н.А. гостям конференції Колісник О.В. і Вишневій І.М.

Катерина Сергіївна підвела підсумки конференції, завершальним етапом якої було побажання плідної роботи у рамках проекту «Без меж» на маленьких метеликах, що кріпили учасники до логотипу «Без меж».