Семінар для вчителів української мови та літератури

24 жовтня 2018 року відбувся семінар для вчителів української мови та літератури з теми «Есе як вид роботи з розвитку критичного мислення та творчих здібностей учнів». У роботі семінару брала участь доцент кафедри української мови ХНУ ім. В.Н. Каразіна Горюнова Ю. Ю. Метою семінару було надати методичну та практичну допомогу вчителям щодо написання учнями власних висловлювань та есе у процесі підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Привернути увагу вчителів до різноманітних форм роботи на уроках української мови та літератури, які будуть сприяти кращій підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання.

Дякуємо педагогічному колективу Солоницівського ліцею №1, які гостинно зустріли учасників семінару та підготували його проведення.

Школа – це країна дитинства, де живе сучасне і твориться майбутнє!