Районне методичне об'єднання вчителів 1 класів

15.11.2018 на базі Комунального закладу "Солоницівський ліцей № 2" відбулося районне методичне об'єднання вчителів 1 класів. На засіданні розглядалися питання щодо освнов інтегрованого навчання в системі Нової української школи. Вчителі завітали до театру, де діти 1 класу показали виставу "Вовк і лисиця". Ірина Миколаївна Штонда, учитель 1 класу вищезазначеного закладу освіти, провела для всіх присутіх тренінг "Інтегрований урок-шлях до цілісного сприйняття учнями навколишнього середовища". І на останок, кожен учасник методичного об'єднання отримав подарунок, зроблений власноруч, ляльку мотанку.