Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Чемпіонат Дергачівського району з інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?" серед учнівської молоді

14 березня відбувся чемпіонат Дергачівського району з інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?" серед учнівської молоді.

У актовій залі КЗ "Дергачівський ліцей №3" зібралися команди з 11 навчальних закладів, а саме: команди КЗ «Солоницівський ліцей №1», КЗ «Солоницівський ліцей №2», КЗ «Солоницівський ліцей №3», КЗ «Дергачівський ліцей №1», КЗ «Дергачівський ліцей №2», КЗ «Дергачівський ліцей №3», КЗ «Козачолопанський ліцей», КЗ «Безруківський ліцей», КЗ «Русько-Лозівський ліцей», КЗ «Великопроходівський ліцей» та КЗ «Подвірський ліцей».

З самого початку і до кінця змагання жодна з команд не хотіла поступатися. Протягом гри лідер постійно змінювався й інтрига тривала до останньої хвилини.

Журі були підведені підсумки гри і визначені переможці:
- І місце посіла команда КЗ «Подвірський ліцей»;
- ІІ місце отримали команди КЗ «Безруківський ліцей», КЗ «Дергачівський ліцей №2», КЗ «Солоницівський ліцей №1» та КЗ «Солоницівський ліцей №3».
- ІІІ місце розділили між собою команди КЗ «Козачолопанський ліцей» та КЗ «Солоницівський ліцей №2».
Команда-переможець буде захищати честь району на обласному чемпіонаті з гри "Що? Де? Коли?" серед учнівської молоді.