Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Відкриття нових приміщень в Комунальному закладі «Русько-Лозівський ліцей»

         

       З метою забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти  20 листопада 2018 року на території Русько-Лозівської сільської ради в Комунальному закладі «Русько-Лозівський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області відбулося офіційне відкриття двох дошкільних груп на 65 місць.

        На святі з нагоди відкриття (за попередньою згодою) були присутні: Бабічев Анатолій Валерійович, заступник голови Харківської обласної державної адміністрації; Карпова Лариса Георгіївна, директор Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, Жидков Костянтин Сергійович, голова Дергачівської районної державної адміністрації, Лазарєв Геннадій Юрійович, голова Дергачівської районної ради, Давидова Наталія Андріївна, начальник управління освіти, культури      і туризму Дергачівської районної державної адміністрації.

        З привітальним словом до всіх запрошених звернулися почесні гості         і зазначили, що сьогоднішня подія є свідченням того, що за освітою Дергачівщини майбутнє.

Після урочистого відкриття додаткових груп садка всіх присутніх було запрошено оглянути нове приміщення їдальні, новий спортивний майданчик і кабінети 1-х класів з оновленим дизайном, що відповідає Новому освітньому  простору. Дійство завершилося святковим концертом.« повернутися до списку новин