СТАРТУЄ РЕЄСТРАЦІЯ НА ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ-2018

З 6 лютого 2018 року в Україні розпочинається реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання.

19 березня 2018 року – останній день реєстрації. Зміни до реєстраційних даних можна буде вносити до 2 квітня 2018 року.

Програма реєстрації буде розміщена на  веб-сайті УЦОЯО testportal.gov.ua.

Зареєструватися на ЗНО-2018 може особа, яка вже має повну загальну середню освіту або здобуде її у поточному навчальному році.

ПАКЕТ РЕЄСТРАЦІЙНИХ ДОКУМЕНТІВ

Випускники закладів загальної середньої освіти (учні 11-х класів) які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту, подають до закладу, в якому навчаються, такий комплект реєстраційних документів:

• реєстраційну картку,
  • копію документа, що посвідчує особу (ПАСПОРТ!!!),
  • 2 фотокартки для документів розміром 3х4 см із зображенням, що

відповідає досягнутому віку;

Навчальний заклад надсилає список випускників і комплекти реєстраційних документів до Харківського РЦОЯО поштовим відправленням.

Випускники минулих років, учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів, які отримали повну загальну середню освіту раніше, самостійно або за допомогою пунктів реєстрації формують комплект реєстраційних документів:

• реєстраційну картку,
  • копію документа, що посвідчує особу,
  • копію документа про повну загальну середню освіту (атестат),
  • інші документи у разі потреби (копію свідоцтва про зміну імені, свідоцтва про шлюб, свідоцтва про розірвання шлюбу – для осіб, у документах яких є розбіжності в персональних даних, копію нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих для реєстрації (для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою)).

Комплекти  реєстраційних документів надсилаються рекомендованим листом у встановлені строки (дата визначається за відтиском штемпеля відправлення на поштовому конверті) до Харківського РЦОЯО.

• Директор – Сидоренко Олександр Леонідович, доктор соціологічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України (057 705 15 64).