Нарада заступників директорів з виховної роботи закладів загальної середньої освіти

12 вересня 2018 в червоній залі управління освіти, культури і туризму відбулася нарада заступників директорів з виховної роботи закладів загальної середньої освіти.

Порядок денний.

1. Про надання Дергачівським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, соціальні послуги, профілактики.

Філіпченко Н.О.

директор Дергачівського районного

центру соціальних служб

для сім’ї, дітей та молоді

2. Про планування виховної роботи на 2018/2019 р.:

-  Відкриття євро клубу в ЗЗСО Дергачівського району .

-   Районне лідерське віщування «Освіта онлайн».

-   Районний естетичний проект «Молодь змінює світ».

-  Екологічний проект «Зелена весна».

Данилюк О.О.

методист ІМЦ

3. Звіт про роботу в локації: «Ворк-шоп «Психологічний пресинг, як виклик сучасності. Булінг, мобінг, харасмент: впізнати та попередити» педагогічного форуму Комунального вищого навчального закладу «Харківської академії непереривної освіти».

Н.В. Бережна

заступник директора з виховної роботи

КЗ «Солоницівський ліцей № 1»

4. Про участь в Всеукраїнській акції «Українська революція 1017-1921 рр.»

5. Різне:

• Про оголошення районної акції «Подаруй посмішку!» в рамках проекту «Молодь змінює світ!»

Данилюк О.О.

методист ІМЦ