«Школа розвитку лідерів учнівського самоврядування»

29 листопада 2017 року на базі Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулося засідання «Академії управлінської майстерності» Харківської обласної ради старшокласників.

Наш район представили активісти Дергачівської районної громадської молодіжної організації «Нове покоління Дергачівщини»: Мустафаєва Сабіна, Тронько Олександра, Ковалько Вероніка, Кучеренко Єлізавета (учениці 10 кл., Дергачівського ліцею №2); Тютюник Маргарита, Онопрієнко Дарія (учениці

9 класу Дергачівської гімназії №3); Бавикін Нікіта, Акрамова Аліна, Халявкіна Аліна (учні 10 - 11 кл. Великопроходівського НВК); Нежальський Олексій (учень 11 кл. Безруківського НВК); Шевченко Анастасія, Казмерчук Дана, Чирва Андрій та Котов В’ячеслав (учні 10 кл. Солоницівського колегіуму, керівник Єрофєєва С.А.)

Для лідерів було запропоновано безліч завдань, спрямованих на покращення лідерських якостей. Тренінг провела студентка інституту, голова Студентської ради Бірюкова Олександра, яка розповіла присутнім про формування мети та важливість лідерського самоврядування у всіх сферах життя на прикладі інститутського самоврядування. Також було проведено тренінг щодо психологічних якостей лідера, знайомство із новими лідерами, перевірка знань лідерів з англійської мови в ігровій формі, де гарні знання показала лідерка нашої організації, учениця Дергачівського ліцею №2 Кучеренко Єлізавета.

Захід не залишив нікого байдужим. Лідери знайшли багато цікавого для себе, надихнулися новими ідеями. Спілкування з іншими лідерами надає багато досвіду, розвиває комунікативні якості, які важливі для сучасного лідера.