Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Участь у обласному зльоті волонтерів Харківщини.

   

29 листопада 2017 року на базі Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбувся обласний зліт волонтерів Харківської обласної організації ветеранів України з нагоди Міжнародного Дня волонтера. Від нашого району були присутні лідери Дергачівської  районної громадської молодіжної організації  «Нове покоління Дергачівщини» Коваленко Єва, Ісмаілова Маргарита, Дорофєєва Анастасія (учениці 10-А класу Дергачівського ліцею №2) з керівником Поповою О.О.

   Волонтери Харківської області  прозвітували про роботу. Були приємно здивовані благородністю людей, які не жалкують свого часу і коштів та підтримують тих, кому потрібна допомога. Кращі волонтери були нагороджені грамотами, подяками та подарунками. Харківська обласна організація ветеранів України підготувала звернення до Президента України, в якому просить вирішити життєві питання, які покращать життя ветеранів та пенсіонерів району.

На завершення зльоту відбувся концерт, на якому виступали співаки ХАТОБу - переможці міжнародних конкурсів та оркестр народних інструментів.  « повернутися до списку новин