Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

До уваги учасників ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНУ

09 та 10 лютого 2019 року на базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна та Комунального закладу «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради» відбудеться ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України за таким графіком:

09 лютого 2019 року (головний корпус Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна (м. Харків, майдан Свободи, 4)):

8.00 – 8.45 – реєстрація учасників;

9.00 – 18.00 – захист науково-дослідницьких робіт у відділенні «Історія».

09 лютого 2019 року (Комунальний заклад «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради» (м. Харків, вул. Скрипника, 14)):

8.00 – 8.45 – реєстрація учасників;

9.00 – 18.00 – захист науково-дослідницьких робіт у відділенні «Мовознавство» (секції: «Англійська мова», «Іспанська мова», «Німецька мова», «Французька мова»).

10 лютого 2019 року (головний корпус Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна (м. Харків, майдан Свободи, 4)):

8.00 – 8.45 – реєстрація учасників;

9.00 – 18.00 – захист науково-дослідницьких робіт у відділенні «Математика».

10 лютого 2019 року (Комунальний заклад «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради» (м. Харків, вул. Скрипника, 14)):

8.00 – 8.45 – реєстрація учасників;

9.00 – 18.00 – захист науково-дослідницьких робіт у відділенні «Хімія та біологія» (секції: «Хімія», «Загальна біологія»), «Екологія та аграрні науки» (секції: «Селекція та генетика», «Екологія», «Лісознавство»).

Під час проведення конкурсу кожен учасник повинен мати при собі                          презентацію на електронному носії (флеш-пам'ять) (для захисту роботи)
та один із зазначених документів:

- учнівський квиток;

- завірену директором закладу освіти довідку з фотографією, яка
на 1/3 перекривається печаткою;

- посвідчення кандидата в члени МАНУ / дійсного члена МАНУ.