Всеукраїнський юнацький фестиваль «В об’єктиві натураліста».

Сучасна екологія — складна багатогранна дисципліна, основою якої  є біогеографічні знання, яка поєднує сьогодні всі природничі, гуманітарні і соціальні науки, з метою пошуків шляхів оптимального розвитку людства на максимально далеку перспективу, вироблення нових методів збереження біосфери планети.

Учні закладів загальної середньої освіти  та закладів позашкільної освіти Дергачівського району Харківської області постійно займаються дослідницькою роботою та природоохоронною діяльністю із проблеми раціонального природокористування. Результатом  цієї роботи сьогодні є переможці обласного (відбіркового) етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста»!

ІІ місце - Руденко Аліна, вихованка гуртка «Історичне краєзнавство» Дергачівського Будинку дитячої та юнацької творчості Дергачівської районної ради Харківської області на базі Козачолопанського НВК Дергачівської районної ради Харківської області. Робота - «Якщо дерева зникнуть…» (номінація «Кращий відеофільм»). Керівник гуртка Лобойко Т.П.

ІІІ місце - Каменєв Радим та Липчанський Олег, учні 9 класу Вільшанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Дергачівської районної ради Харківської області. Робота «Раціональне природокористування» (номінація «Краща практична природоохоронна робота»). Керівник Корінько В.М.

Вітаємо наших майбутніх наукових дослідників! Бажаємо подальших цікавих дослідницьких робіт, наснаги та натхнення! Так тримати!