Підсумки ІІ обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання

Відповідно до плану роботи Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» на 2018 рік з метою популяризації досягнень вихованців гуртків, творчих об’єднань позашкільних закладів освіти Харківської області з технічної, конструкторської діяльності, залучення учнів молодшого шкільного віку до різноманітних напрямів науково-технічної творчості з 22 по 26 листопада 2018 року на базі Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбувся обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

Вітаємо з перемогою (наказ Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» від 13.12.2018 №167):

номінація «Найпростіші автомоделі»:

ІІ місце - Бережного Матвія, учня 3 класу, вихованця гуртка судномоделювання Дергачівського Будинку дитячої та юнацької творчості Дергачівської районної ради Харківської області з роботою «Буксир» у номінації «Найпростіші судномоделі». Керівник гуртка Єфімов В.В.;
ІІІ місце - Єфімова Кирила, учня 1 класу, вихованця гуртка судномоделювання Дергачівського Будинку дитячої та юнацької творчості Дергачівської районної ради Харківської області з роботою «Торгівельне судно ХVІІІ століття» у номінації «Найпростіші судномоделі». Керівник гуртка Єфімов В.В.