Районний етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних

12 квітня   на базі Дергачівської гімназії №3  пройшов районний етап  Всеукраїнського фестивалю  дружин юних пожежних, що традиційно проходить у районі вже понад двадцять років.

Фестиваль розпочався виступом агітбригад на тему «Людина в надзвичайній ситуації», команди     продемонстрували  відмінні знання, показали своє вміння вчасно прийти на допомогу в біді. При цьому вони  були артистичні кмітливі та винахідливі. Під час проведення   вікторини «Знавці пожежно-рятувальної справи»    учасники  показали свої знання  правил безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки, дій у випадку виникнення та запобігання  надзвичайних ситуацій в повсякденному житті.

Конкурсна комісія підвела підсумки двох конкурсів і визначила переможців – 1 місце в наполегливій боротьбі виборола команда Пересічанського НВК,    2 місце  - команди  Солоницівської гімназії №3 та Малоданилівського ліцею ,  3 місце   - команди Дергачівського НВК «ЗШ-ДЗ», Солоницівсьго колегіуму,Токарівськівський НВК. Начальник управління освіти, культури і туризму районної державної адміністрації Давидова Наталія Андріївна привітала всіх учасників фестивалю та  вручила переможцям грамоти.

Вітаємо переможців – команду  учнів Пересічанського  навчально-виховного комплексу та керівника команди Святенко Аллу Олександрівну, яка  цього дня була відзначена подякою начальника управління освіти, культури і туризму райдержадміністрації за багаторічну сумлінну працю та вітання з днем  народження.  А від Дергачівського управління Головного управління ДСНС України у Харківській області переможці отримали чудовий солодкий приз. Дякуємо за участь всі команди , які підготувалися і взяли участь у фестивалі . Адже  результат цієї роботи – безпечне життя та здоров’я наших дітей, а це найголовніше!