Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Зональні змагання з футзалу «Шкільна футзальна ліга України» серед школярів молодшої групи (11 років)

26 січня 2019 року на спортивній базі «Енергетик» ПАТ «Харківська ТЕЦ-5» відбулися зональні змагання з футзалу «Шкільна футзальна ліга України» серед школярів молодшої групи (11 років) , у яких взяли участь 5 команд із смт Солоницівка, Малоданилівської ОТГ, Роганської ОТГ, Мереф′янської ОТГ та міста Чугуїв. У наполегливій боротьбі команда нашого району виборола перше місце та вихід у фінал Харківської області. Вітаємо переможців, юних футболістів із Солоницівки - Войтенка Артема, Колесника Владислава, Короля Андрія, Дяченка Олександра, Титаренка Семена, Кособрюхова Якова, Кабуся Максима, Подолянко Назара, Лактіонова Юрія, Коноза Костянтина, Жука Сергія, Пономаренка Олександра, тренерів команди Циганка Дмитра Олександровича, Давиденка Володимира Олександровича та зичимо їм всіляких гараздів та подальших перемог. А також висловлюємо подяку керівництву ПАТ «Харківська ТЕЦ-5», спортивного комплексу «Енергетик», батьківській громадськості за підтримку саме цих змагань та дитячого спорту взагалі.