Змагання Чемпіонату Харківської області зі спортивного орієнтування на середніх дистанціях "Малинові джерела"

14 квітня в смт Малинівка Чугуєвського району відбулися змагання Чемпіонату Харківської області зі спортивного орієнтування на середніх дистанціях "Малинові джерела".
Цей масовий вид спорту на Дергачівщині завжди мав чудові традиції, які підтримуються і зараз. Команда району постійно займала призові місця у Кубку зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді Харківської області, ставала переможцем. Для проведення навчально-тренувальних занять викладачі створили 7 карт поблизу навчального закладу(Слатинський НВК, Безруківський НВК, Солоницівка, Протопопівський НВК, Дергачівський НВК "ЗШ-ДЗ", Дергачівський ліцей №2, Дергачівська гімназія №3). Дергачівським БДЮТом була поновлена карта с. Зайченки, де проходять районні змагання.
   Наш район був представлений вихованцями Дергачівської ДЮСШ освіти - учнями з Дергачівського ліцею №2 (тренер-викладач Степаненко К. В.), Дергачівського НВК "ЗШ-ДЗ" (тренер-викладач Єрмолович О. М.), Дергачівської гімназії №3, Слатинського НВК (тренер-викладач Дудник З. М.). У цих змаганнях брали участь багато представників команди Харківської області у різних вікових групах. Незважаючи, що для наших орієнтувальників це був перший старт у цьому сезоні( з осені 2017 р.), діти виступили приємно неочікувано сильно. Перше місце у Стрілець Єви, 2 місце у Чернецького Дениса, 3 місце у Іваненка Дениса(всі дітки з Дергачівського ліцею №2). Також 3 місце здобув Дудник Владислав з Дергачівської гімназії №3. У нашому активі 1 четверте, 2 п'ятих і 2 шостих місць. Призери змагань були нагороджені грамотами, медалями і подарунками від організаторів - Департаменту молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації, Комунального навчального закладу «Центр позашкільної освіти» Малинівської селищної ради Чугуївського району Харківської області, клубу спортивного орієнтування «Фігуровка».
   За вирішення транспортних питань вихованці Дергачівської ДЮСШ освіти висловлюють слова подяки начальнику управління освіти, культури і туризму Дергачівської райдержадміністрації Давидовій Н. А., заступнику начальника управління освіти, культури і туризму, начальника відділу освіти Скрипкі К. С., всім небайдужим у районі до дитячого спорту людям.
14 квітня 2018 року стало історичним в новітній історії ДЮСШ. Вперше за останні 7 років команда вихованців ДЮСШ виїхала на змагання транспортом, який перебуває в підпорядкуванні управління освіти, і вперше не за батьківські кошти батьків. Дякуємо керівництву района, депутатам Дергачівської районної ради за виділення коштів на навчально-тренувальну роботу у 2018 році.   Будемо гідно представляти Дергачівщину на змаганнях різного рівня!