Районна виставка новорічно-різдвяних поробок та малюнків «Зимовий вернісаж»

Дергачівським Будинком дитячої та юнацької творчості Дергачівської районної ради Харківської області з 18 грудня 2018 року у фойє Дергачівського районного Будинку культури відкрито районну виставку новорічно-різдвяних поробок та малюнків «Зимовий вернісаж».
  Виставка проводиться з метою пропаганди серед учнівської молоді руху за збереження хвойних дерев; розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності; формуванню практичних умінь і навичок учнів з виготовлення новорічних подарунків, новорічно-різдвяних композицій, виробів, що символізують та відображають місцеві різдвяно-новорічні дійства, новорічно-різдвяну флористику; сприяння розвитку флористичного мистецтва в Україні.
  Дякуємо за активну участь у створенні виставки юним майстрам Дергачівщини.