Управління освіти, культури і туризму Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Мрія, що називається Карпати!

Мрії бувають різними… Наша мрія має смарагдового кольору траву, синє небо, гори що, вкриті товстою ковдрою смерек і ялин. Крізь мальовничі гори біжать швидкі гірські ріки, що наповнюються щедрими дощами. В ущелинах між гір на полонинах, наче намальовані, стоять міста і містечка, села і просто поодинокі будиночки, де живуть і працюють привітні та гостинні люди, які звикли до краси, що їх оточує.

Ми ж, освітяни Дергачівщини, відвідавши Прикарпаття і Закарпаття, можемо часами розповідати про красу цього краю. Сказати, що нам сподобалося, це – нічого не сказати, тож не будемо скупим і констатуємо факт – ми вражені

Ідея поїздки освітян до Карпат належить керівникам галузі освіти в районі, саме Наталія Андріївна і Катерина Сергіївна потурбувалися про організацію і умови подорожі, що стала вдалим втіленням мрій.

Маршрут наш був ретельно спланований керівником групи Лещенком Олександром Івановичем. Він, як досвідчений турист, організатор і натхненний втілювач мрій усіх бажаючих відвідати туристичні красоти нашої Батьківщини, підійшов до справи відповідально і накреслив маршрут наскільки мальовничий настільки й важкий, як для деяких туристичнонепідготовлених осіб нашої згуртованої команди.

Дякуємо усім, хто долучився до організації цієї найцікавішої подорожі і створив можливість втілити мрію у життя: начальнику управління культури і туризму Наталії Андріївні Давидовій, заступнику начальника управління - начальнику відділу освіти Катерині Сергіївні Скрипці, голові профспілки працівників освіти Валентині Михайлівні Серенко.

 

 « повернутися до списку новин