Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Мрія, що називається Карпати!

Мрії бувають різними… Наша мрія має смарагдового кольору траву, синє небо, гори що, вкриті товстою ковдрою смерек і ялин. Крізь мальовничі гори біжать швидкі гірські ріки, що наповнюються щедрими дощами. В ущелинах між гір на полонинах, наче намальовані, стоять міста і містечка, села і просто поодинокі будиночки, де живуть і працюють привітні та гостинні люди, які звикли до краси, що їх оточує.

Ми ж, освітяни Дергачівщини, відвідавши Прикарпаття і Закарпаття, можемо часами розповідати про красу цього краю. Сказати, що нам сподобалося, це – нічого не сказати, тож не будемо скупим і констатуємо факт – ми вражені

Ідея поїздки освітян до Карпат належить керівникам галузі освіти в районі, саме Наталія Андріївна і Катерина Сергіївна потурбувалися про організацію і умови подорожі, що стала вдалим втіленням мрій.

Маршрут наш був ретельно спланований керівником групи Лещенком Олександром Івановичем. Він, як досвідчений турист, організатор і натхненний втілювач мрій усіх бажаючих відвідати туристичні красоти нашої Батьківщини, підійшов до справи відповідально і накреслив маршрут наскільки мальовничий настільки й важкий, як для деяких туристичнонепідготовлених осіб нашої згуртованої команди.

Дякуємо усім, хто долучився до організації цієї найцікавішої подорожі і створив можливість втілити мрію у життя: начальнику управління культури і туризму Наталії Андріївні Давидовій, заступнику начальника управління - начальнику відділу освіти Катерині Сергіївні Скрипці, голові профспілки працівників освіти Валентині Михайлівні Серенко.

 

 « повернутися до списку новин