Урочисте відкриття актової зали Великопроходівського НВК

01.06.2018 в Великопроходівському НВК відбулося урочисте відкриття актової зали. На заході були присутні почесні гості: Жидков Костянтин Сергійович - голова Дергачівської районної державної адміністрації, Лазарєв Геннадій  Юрійович - голова  Дергачівської районної ради, Давидова Наталія Андріївна -  начальник управління освіти, культури і туризму Дергачівської районної ради, Скрипка Катерина Сергіївна – заступник начальника управління освіти, культури і туризму Дергачівської районної ради, начальник відділу освіти, Євчун Олександр Ананійович - голова Проходівської сільської ради.

Тематика заходу була незвичною. В фойєпредставленаарт – виставка під назвою «Діти-янголи миру!». Гостей зустрічали маленькі янголята, які запропонували присутнім намалювати на згадку чарівний символ свята. Учні закладу освіти вітали своїми виступами і подарували гостям власноруч зроблені обереги – янголів.