Запрошуємо до участі у соціальному профорієнтаційному проекті до Дня програміста

Асоціація «Інформаційні технології України» за підтримки Міністерства освіти і науки України та Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку протягом вересня 2018 року реалізує соціальний профорієнтаційний проект «День програміста. Профорієнтаційні зустрічі з представниками ІТ-компаній і провідних ВНЗ».

Метою проекту є інформування учнів випускних класів про ІТ-спеціальності та роботу в ІТ-галузі.

Проект передбачає проведення на базі закладів загальної середньої освіти зустрічей учнів 8-11-х класів із спеціалістами провідних ІТ-компаній України. Час проведення заходу узгоджується з навчальними закладами індивідуально. Реалізація проекту розпочинається з 13 вересня 2018 року. Тривалість лекцій - 1 академічна година.

Реєстрація для участі в проекті доступна за посиланням:

Запрошуємо до участі у даному проекті школярів закладів освіти району!