Підсумки обласної акції «Молодь за здоровий спосіб життя»

Відповідно до Плану роботи Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» на 2018 рік, з метою залучення учнівської молоді до здорового способу життя, підвищення рівня валеологічної культури, формування здорових навичок у дітей і молоді, в період з 20 по 30 листопада 2018 року було проведено обласну акцію «Молодь за здоровий спосіб життя».
В акції, що була організована у рамках Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров'я», взяли участь 350 учнів закладів загальної середньої освіти і вихованці закладів позашкільної освіти з 27 районів і 6 міст області та 6 районів         м. Харкова.

Вітаємо з перемогою!

За ІІ місце (ІІ вікова категорія):

- Бережну Дар'ю, ученицю Комунального закладу «Безруківський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області з роботою «Палінню бій» у номінації «Плакат». Керівник: Безрук Ю.М. (Наказ Комунального закладу «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» №169 від 14.12.2018 року).