7 червня 2018 року  на базі КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» центром організаційно-методичної роботи з керівними кадрами проведено заняття «Школи новопризначеного завідувача та методиста Р(М, ОТГ) МК(Ц)» «Портфоліо – сучасна форма презентації педагогічного досвіду».

Під час роботи:

– окреслено основні завдання районних (міських, ОТГ) методичних кабінетів (центрів)

на сучасному етапі в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа»;

– визначено актуальність створення портфоліо новопризначених завідувачів та методистів Р(М, ОТГ)МК(Ц) для удосконалення методичної роботи методичних служб області;

– підведено підсумки роботи у 2017/2018 навчальному році та вручено сертифікати про навчання за програмою Школи новопризначеного завідувача та методиста районного (міського, ОТГ) методичного кабінету (центру) за темою «Підвищення ефективності методичної роботи з педагогами в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа».

У заході взяли участь Волкова О.М., завідувач інформаційно-методичним центром;                         Прасол І.О., методист інформаційно-методичного центру; Деменко Т.В., методист служби кадрового забезпечення та зв’язків з громадськістю ІМЦ, управління освіти, культури і туризму Дергачівської районної державної адміністрації.