Вітаємо переможців Всеукраїнської природоохоронної акції «Припутень - птах року 2018»!

З метою привернення уваги учнівської молоді до проблем охорони птахів та їхніх природних біотопів, залучення учнів до активної природоохоронної роботи, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді та Українське товариство охорони птахів провели щорічну природоохоронну акцію «Припутень — птах року 2018».
  У рамках акції в навчальних закладах було сплановано та проведено низку заходів, зокрема: вивчення біології припутня шляхом організації експедицій (екскурсій), виступи агітбригад, різноманітні конкурси, тематичні заняття, бесіди. У ході акції учні також вивчили біологічні особливості різних видів птахів України, які потребують охорони. Проведено моніторинг чисельності припутня, досліджено вплив господарської діяльності людини на чисельність цього виду та можливості вигодівлі його в штучних умовах.
  Крім того, було проведено масштабну природоохоронно-просвітницьку роботу. Представлені матеріали свідчать про безпосередню участь школярів у вирішенні низки природоохоронних проблем у ході еколого-натуралістичної дослідницької роботи.
  Визнані переможцями акції та нагороджені грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України та Українського товариства охорони птахів (м. Київ).
Наказ №103 від 27.12.2018 року:
І місце:
- Долініна Софія, учениця 7 класу КЗ «Солоницівський ліцей №2» Дергачівської районної ради Харківської області (номінація «Краща науково-дослідницька робота»). Керівник Глухова Л.П.;
- Твердохліб Анна, учениця 8-В класу КЗ «Пересічанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області (номінація «Краща поробка»). Керівник Твердохліб О.В.;
ІІ місце:
- Левченко Єлизавета, учениця 7 класу КЗ «Солоницівський ліцей №2» Дергачівської районної ради Харківської області (номінація «Краща науково-дослідницька робота»). Керівник Глухова Л.П.;
- Тарасова Анастасія, учениця 10-А класу КЗ «Дергачівський ліцей №2» Дергачівської районної ради Харківської області (номінація «Кращий малюнок»). Керівник Лебедь Г.О.;
ІІІ місце:
- Мамедов Данило, учень 1 класу КЗ «Великопроходівський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області (номінація «Краща науково-дослідницька робота»). Керівник Биченко В.М.;

Надані подяки Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України керівникам юннатівських робіт, які посіли призові місця, за високий професіоналізм, творчий підхід та формування екологічної свідомості учнів:
- Биченко В.М., вчителю початкових класів Комунального закладу «Великопроходівський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області;
- Глуховій Л.П., вчителю біології, Комунального закладу «Солоницівський ліцей № 2» Дергачівської районної ради Харківської області;
- Лебедь Г.О., вчителю біології Комунального закладу «Дергачівський ліцей
№ 2» Дергачівської районної ради Харківської області;
- Твердрхліб О.В., вчителю обслуговуючої праці Комунального закладу «Пересічанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області.