Управління освіти, культури і туризму Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики та екології

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики:

№ З/п Прізвище, ім’ я та по батькові учня Повна назва навчального закладу Клас навчання Профіль навчання Прізвище, ім’я по батькові особи, яка підготувала учня до олімпіади Категорія вчителя, який підготував Кількість набраних балів Місце, зайняте на олімпіаді  
1. Соболь Дар’я Сергіївна Руськолозівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.– дошкільний заклад» Дергачівської районної ради Харківської області 7   Бочарнікова Наталя Миколаївна І 13 І  
2. Григоренко Мар’яна Володимирівна Дворічнокутянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Дергачівської районної ради Харківської області 7   Єрмакова Ірина Василівна ІІ 11 ІІ  
3. Ломака Поліна Віталіївна Безруківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дошкільний заклад» Дергачівської районної ради Харківської області 7   Доношенко Ірина Павлівна ІІ 11 ІІ  
4. Смаль Софія Віталіївна Солоницівський колегіум Дергачівської районної ради Харківської області 7   Петроченко Олена Миколаївна І 10,5 ІІІ  
5. Бакуменко Анна Дмитрівна Дергачівська гімназія №3 Дергачівської районної ради Харківської області 7   Покусай Надія Миколаївна Вища 10,5 ІІІ  
6. Берегова Дарина Олексіївна Вільшанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Дергачівської районної ради Харківської області 7   Балагура Ольга Петрівна Вища 10,5 ІІІ  
7. Горішній Олексій Володимирович Дергачівський ліцей №2 Дергачівської районної ради Харківської області 8   Тараненко Тетяна Іванівна Вища 14 І  
8. Фуніков Павло Владиславович Вільшанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Дергачівської районної ради Харківської області 8   Балагура Ольга Петрівна Вища 10 ІІ  
9. Шовкопляс Руслана Сергіївна Черкаськолозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Дергачівської районної ради Харківської області 8   Ільченко Валентина Георгіївна І 10 ІІ  
10. Шитова Анна Романівна Дергачівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дошкільний заклад» Дергачівської районної ради Харківської області 8   Груздєва Олена Сергіївна ІІ 8 ІІІ  
11 Кісіль Анастасія Сергіївна Малоданилівський ліцей Дергачівської районної ради Харківської області 8   Турчин Ігор Павлович І 8 ІІІ  
12 Деркач Денис В’ячеславович Пересічанський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дошкільний заклад» Дергачівської районної ради Харківської області 8   Грицай Яна Григорівна Спеціаліст 8 ІІІ  
13 Комаромі Андрій Олександрович Дергачівський ліцей №2 Дергачівської районної ради Харківської області 9   Позняк Олександр Миколайович Вища 13 І  
14 Платоненко Олександр Олександрович Дергачівська гімназія №3 Дергачівської районної ради Харківської області 9   Покусай Надія Миколаївна Вища 10 ІІ  
15 Пода Альберт Сергійович Солоницівський колегіум Дергачівської районної ради Харківської області 9   Карпенко Григорій Васильович Вища 10 ІІ  
16 Ковіна Тетяна Олександрівна Козачолопанський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дошкільний заклад» Дергачівської районної ради Харківської області 9   Шварьова Ірина Іванівна І 9 ІІІ  
17 Тронько Олександра Олексіївна Дергачівський ліцей №2 Дергачівської районної ради Харківської області 10 Правовий Тараненко Тетяна Іванівна Вища 9 ІІ  
18 Зінченко Анастасія Михайлівна Дворічнокутянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Дергачівської районної ради Харківської області 10   Браславець Ірина Вікторівна Вища 7,5 ІІІ  
19 Коган Соня Вікторівна Дергачівська гімназія №3 Дергачівської районної ради Харківської області 11 Математичний Покусай Надія Миколаївна Вища 10 ІІ  
20 Шкандрет Владислава Юріївна Вільшанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Дергачівської районної ради Харківської області 11 Універсальний Середа Людмила Миколаївна Вища 7 ІІІ  

 

 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології:

№ З/п Прізвище, ім’ я та по батькові учня Повна назва навчального закладу Клас навчання Профіль навчання Прізвище, ім’я по батькові особи, яка підготувала учня до олімпіади Категорія вчителя, який підготував Кількість набраних балів Місце, зайняте на олімпіаді  
1. Дигало Роман Андрійович Козачолопанський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дошкільний заклад» Дергачівської районної ради Харківської області 10 Універсальний Подвальнюк Галина Михайлівна Вища 99,75 І  
2. Покотило Вікторія Сергіївна Токарівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дошкільний заклад» Дергачівської районної ради Харківської області 9   Руда Людмила Іванівна Вища 90,75 ІІ  
3. Риндя Анастасія Станіславівна Подвірський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дошкільний заклад» Дергачівської районної ради Харківської області 9   Пономаренко Клавдія Степанівна Вища 87,25 ІІІ  
4. Данілец Денис Олександрович Малоданилівський ліцей Дергачівської районної ради Харківської області 11 Біолого-хімічний Корнус Ірина Вікторіна Вища 99,5 І  
5. Семченко Вадим Віталійович Солоницівська гімназія № 3 Дергачівської районної ради Харківської області 11 Історичний Лісна Катерина Архипівна Вища 89 ІІ  
6. Омельченко Валерія Сергіївна Дергачівська гімназія №3 Дергачівської районної ради Харківської області 11 Математичний Парфьонова Тетяна Іванівна Вища 88,75 ІІ  
7. Деменко Аліна Володимирівна Вільшанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Дергачівської районної ради Харківської області 11 Універсальний, з вивченням двох іноземних мов Гончар Надія Миколаївна Вища 86,5 ІІІ  


« повернутися до списку новин