Управління освіти, культури і туризму Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із історії та математики

 

11 листопада 2017 року відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. Олімпіаду було проведено у Дергачівському ліцеї №2, взяли участь83 учні закладів освіти району..

12 листопада 2017 року відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. Дергачівська гімназія №3 радо приймала 122 учасника – переможця І (шкільного ) етапу.

Вітаємо переможців!

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики:

№ З/п Прізвище, ім’ я та по Батькові учня Повна назва навчального закладу Клас навчання Профіль навчання Прізвище, ім’я по батькові особи, яка підготувала учня до олімпіади Категорія вчителя, який підготував Кількість набраних балів Місце, зайняте на олімпіаді  
1. Лавров Артем Сергійович Черкаськолозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Дергачівської районної ради Харківської області 6   Коваль Олена Миколаївна І 28 I  
2. Попова Стефанія Сергіївна Малоданилівський ліцей Дергачівської районної ради Харківської області 6   Загайнова Ганна Сергіївна вища 26 ІІ  
3. Жукова Анна Юріївна Безруківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа – дошкільний заклад» Дергачівської районної ради Харківської області 6   Доношенко Ірина Павлівна ІІ 26 ІІ  
4. Саприка Семен Андрійович Солоницівська гімназія №3 Дергачівської районної ради Харківської області 6   Скрипник Надія Костянтинівна Вища 23 ІІІ  
5. Бондаренко Євген Віталійович Вільшанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Дергачівської районної ради Харківської області 6   Балагура Ольга Петрівна вища 23 ІІІ  
6. Вишневецька Валерія Андріївна Дергачівський ліцей №2 Дергачівської районної ради Харківської області 6   Дем’янчук Наталія Василівна вища 23 ІІІ  
7. Стиленко Сергій Станіславович Протопопівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа – дошкільний заклад» Дергачівської районної ради Харківської області 6   Бреславець Зінаїда Василівна вища 23 ІІІ  
8. Артемова Марія Дмитрівна Солоницівський колегіум Дергачівської районної ради Харківської області 7   Кононенко Наталія Вікторівна І 15 І  
9. Гавриш Павло Валерійович Пересічанський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа – дошкільний заклад» Дергачівської районної ради Харківської області 7   Грицай Яна Григорівна ІІ 12 ІІ  
10. Воловик Микита Констянтинович Черкаськолозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Дергачівської районної ради Харківської області 7   Коваль Олена Миколаївна І 12 ІІ  
11 Притула Олександра Василівна Козачолопанський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа – дошкільний заклад» Дергачівської районної ради Харківської області 7   Назаренко Валерія Володимирівна Спец. 11 ІІІ  
12 Логвін Станіслав Юрійович Малоданилівський ліцей Дергачівської районної ради Харківської області 7   Жуковіна Ганна Веніамінівна вища 11 ІІІ  
13 Сотніков Костянтин Олександрович Слатинський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа – дошкільний заклад» Дергачівської районної ради Харківської області 7   Коломіїць Ірина Вікторівна вища 11 ІІІ  
14 Кучерявенко Крістіна Русланівна Дергачівська гімназія №3 Дергачівської районної ради Харківської області 8   Євмененко Віра Тихонівна вища 21 І  
15 Суслов В’ячеслав Іванович Подвірський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа – дошкільний заклад» Дергачівської районної ради Харківської області 8   Власова Зоя Анатоліївна вища 11 ІІ  
16 Жорник Анна Дмитрівна Вільшанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Дергачівської районної ради Харківської області 8   Нестеренко Віра Андріївна вища 9 ІІІ  
17 Удянська Юлія Станіславівна Дергачівська гімназія №3 Дергачівської районної ради Харківської області 9   Щербакова Наталія Олександрівна І 15 І  
18 Єрьомкіна Світлана Сергіївна Черкаськолозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Дергачівської районної ради Харківської області 9   Коваль Олена Миколаївна І 9 ІІІ  
19 Логвін Іван Юрійович Малоданилівський ліцей Дергачівської районної ради Харківської області 10 Біолого-хімічний Жуковіна Ганна Веніамінівна Вища 15 І  
20 Алфьоров Богдан Віталійович Руськолозівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа – дошкільний заклад» Дергачівської районної ради Харківської області 10 Універсальний Перекопська Ніна Федорівна Вища 14 ІІ  
21 Ворона Катерина Віталіївна Дергачівська гімназія №3 Дергачівської районної ради Харківської області 10 Математичний Тараненко Тетяна Іванівна Вища 14 ІІ  
22 Зінченко Анастасія Михайлівна Дворічнокутянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Дергачівської районної ради Харківської області 10 Універсальний Лук’янова Ольга Володимирівна Вища 12 ІІІ  
23 Єрмоленко Маргарет Пересічанський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа – дошкільний заклад» Дергачівської районної ради Харківської області 10 Філологічний, української філології Кравцова Світлана Павлівна І 11 ІІІ  
24 Чернишов Михайло Сергійович Дергачівська гімназія №3 Дергачівської районної ради Харківської області 11 Математичний Ільченко Раїса Іванівна Вища 15 І  
25 Скурідіна Марія Вадимівна Малоданилівський ліцей Дергачівської районної ради Харківської області 11 Біолого-хімічний Загайнова Ганна Сергіївна Вища 9 ІІІ  

 

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії:

№ З/п Прізвище, ім’ я та по батькові учня Повна назва навчального закладу Клас навчання Профіль навчання Прізвище, ім’я по батькові особи, яка підготувала учня до олімпіади Категорія вчителя, який підготував Кількість набраних балів Місце, зайняте на олімпіаді  
1. Шовкопляс Руслана Сергіївна Черкаськолозівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Дергачівської районної ради Харківської області 8   Єрьомкіна Людмила Миколаївна І 23 ІІ  
2. Беденко Максим Анатолійович Пересічанський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.– дошкільний заклад» загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Дергачівської районної ради Харківської області 8   Іванченко Олена Іванівна Вища 21,5 ІІІ  
3. Романенко Гліб Володимирович Вільшанська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Дергачівської районної ради Харківської області 9   Бондаренко Анна Леонідівна І 38 ІІ  
4. Анісарович Еліонора Анатоліївна Дергачівська гімназія №3 Дергачівської районної ради Харківської області 9   Пазич Віра Василівна Вища 36 ІІІ  
5. Попович Даніїл Віталійович Дергачівський ліцей №2 Дергачівської районної ради Харківської області 9   Чеботарьова Алла Юріївна І 36 ІІІ  
6. Щербань Єлизавета Геннадіївна Солоницівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 Дергачівської районної ради Харківської області 10 Біолого-хімічний Дерев’янко Віталій Сергійович Спец. 44 І  
7. Галета Яна Миколаївна Дергачівська гімназія №3 Дергачівської районної ради Харківської області 10 Української філології Муковоз Наталія Михайлівна Вища 26 ІІ  
8. Фолуніна Марина Сергіївна Дергачівський ліцей №2 Дергачівської районної ради Харківської області 10 Правовий Остапенко Олексій Прокопович Вища 26 ІІ  
9. Пономаренко Олександра Сергіївна Дворічнокутянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Дергачівської районної ради Харківської області 10 Універсальний Артюх Євген Борисович Вища 23 ІІІ  
10. Стрібак Анатолій Костянтинович Прудянська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 Дергачівської районної ради Харківської області 10 Універсальний Хатамова Лілія Сергіївна ІІ 23 ІІІ  
11 Чернишов Михайло Сергійович Дергачівська гімназія №3 Дергачівської районної ради Харківської області 11 Математичний Муковоз Наталія Михайлівна Вища 66 І  
12 Часник Анастасія Володимирівна Вільшанська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Дергачівської районної ради Харківської області 11 Філологічний Зуб Таліна Олексіївна Вища 53 ІІ  
13 Карпова Софія Володимирівна Дергачівський ліцей №2 Дергачівської районної ради Харківської області 11 Правовий Остапенко Олексій Прокопович Вища 45 ІІІ  

 



« повернутися до списку новин