Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Підсумки проведення І районного (відбіркового) етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста»

Завершився І етап Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста», який проводився з метою формування екологічної культури засобами кіно- та фотомистецтва, пошуку нових форм і методів формування в учнів навичок природоохоронної та просвітницької діяльності, виховання в учнів любові до рідного краю, екологічної та естетичної культури.

Вітаємо переможців І районного (відбіркового) етапу
Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста»!!!

Абсолютних переможців:

- Ковіну Тетяну, ученицю 10 класу Комунального закладу «Козачолопанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області, вихованку гуртка «Пізнаємо рідний край» Дергачівського БДЮТ Дергачівської районної ради Харківської області з роботою «Ой на Івана, та й на Купала» (номінація «Краща фоторобота»). Керівник гуртка Лагута Г.Г.;
- Федоренка Дениса, учня 5 класу Комунального закладу «Козачолопанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області, вихованця гуртка «Історичне краєзнавство» Дергачівського БДЮТ Дергачівської районної ради Харківської області з роботою «Моя маленька Батьківщина – селище Козача Лопань» (номінація «Кращий відеоролик»). Керівник гуртка Лобойко Т.П.;
- Фурашова Артура, учня 5 класу Комунального закладу «Козачолопанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області, вихованця гуртка «Історичне краєзнавство» Дергачівського БДЮТ Дергачівської районної ради Харківської області з роботою «7 екологічних чудес Козачої Лопані» (номінація «Кращий слайд-фільм»). Керівник гуртка Лобойко Т.П.;
- Котенко Катерину, ученицю 7 класу Комунального закладу «Козачолопанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області, вихованку гуртка «Історичне краєзнавство» Дергачівського БДЮТ Дергачівської районної ради Харківської області з роботою «Історію рідного краю з малку вивчай, другим знання передавай» (номінація «Кращий відео-фільм»). Керівник гуртка Лобойко Т.П.;
- Гужву Анастасію, ученицю 8 класу Комунального закладу «Полівська гімназія» Дергачівської районної ради Харківської області з роботою «Знай, люби, бережи свою малу Батьківщину – село Польова» (номінація «Кращий слайд-фільм»). Керівник Воробін В.М.;
- Риндю Анастасію, ученицю 10 класу Комунального закладу «Подвірський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області з роботою «Моя мала Батьківщина» (номінація «Кращий відеоролик»). Керівник Пономаренко К.С.;
- Поду Аделіну (8-А клас), Жира Єгора (8-А клас), Якубець Ангеліну (6-А клас), Жира Артема (6-А клас), Артемову Марію (8-А клас), Голубничу Олесю (8-А клас), Бабаєвську Олександру (6-А клас), учнів Комунального закладу «Солоницівський ліцей №1» Дергачівської районної ради Харківської області з роботою «Солоницівка – моя мала Батьківщина» (номінація «Кращий відеоролик»). Керівник Лосєва А.Г.;
- Колєснік Валерію, ученицю 8 класу Комунального закладу «Вільшанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області з роботою «Чарівниця-зима у моїх Вільшанах» (номінація «Краща фоторобота»). Керівник Капусник В.В.;
- Липчанську Мілєну, ученицю 8 класу Комунального закладу «Вільшанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області з роботою «Об'єктив з осінніми очима» (номінація «Краща фоторобота»). Керівник Капусник В.В.;
- Ковіну Тетяну, ученицю 10 класу Комунального закладу «Козачолопанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області, вихованку гуртка «Основи комп'ютерних технололгій» Дергачівського БДЮТ Дергачівської районної ради Харківської області з роботою «Чотири сезону біля мого дому» (номінація «Краща фоторобота»). Керівник гуртка Ражик І.М.;
- Зінкіну Альбіну, ученицю 3-Б класу Комунального закладу «Козачолопанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області з роботою «Найкраще місце на землі – там, де народився ти» (номінація «Краща фоторобота»). Керівник Чухно А.В.;

переможців:

- Ражика Павла, учня 8 класу Комунального закладу «Козачолопанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області, вихованця гуртка «Основи комп'ютерних технололгій» Дергачівського БДЮТ Дергачівської районної ради Харківської області з роботою «Прекрасне – поряд» (номінація «Краща фоторобота»). Керівник гуртка Ражик І.М.;
- Вакулу Анастасію, ученицю 8 класу Комунального закладу «Козачолопанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області, вихованку гуртка «Історичне краєзнавство» Дергачівського БДЮТ Дергачівської районної ради Харківської області з роботою «7 традиційних свят селища Козача Лопань» (номінація «Кращий слайд-фільм»). Керівник гуртка Лобойко Т.П.;
- Руденко Аліну, ученицю 7 класу Комунального закладу «Козачолопанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області, вихованку гуртка «Історичне краєзнавство» Дергачівського БДЮТ Дергачівської районної ради Харківської області з роботою «7 історичних скриньок селища Козача Лопань» (номінація «Кращий слайд-фільм»). Керівник гуртка Лобойко Т.П.;
- Гавришкевич Анну, ученицю 7 класу Комунального закладу «Козачолопанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області, вихованку гуртка «Історичне краєзнавство» Дергачівського БДЮТ Дергачівської районної ради Харківської області з роботою «7 постатей, що прославили рідний край» (номінація «Кращий слайд-фільм»). Керівник гуртка Лобойко Т.П.;
- Котенко Катерину, ученицю 7 класу Комунального закладу «Козачолопанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області, вихованку гуртка «Історичне краєзнавство» Дергачівського БДЮТ Дергачівської районної ради Харківської області з роботою «Селище Козача Лопань Дергачівської районної ради Харківської області» (номінація «Кращий слайд-фільм»). Керівник гуртка Лобойко Т.П.;
- Котенко Катерину, ученицю 7 класу Комунального закладу «Козачолопанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області, вихованку гуртка «Історичне краєзнавство» Дергачівського БДЮТ Дергачівської районної ради Харківської області з роботою «Вивчаю рідний край» (номінація «Краща фоторобота»). Керівник гуртка Лобойко Т.П.
- Данилів Валерію, ученицю 9 класу Комунального закладу «Токарівський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області з роботою «Велична та таємнича природа» (номінація «Краща фоторобота»). Керівник
Овчаренко О.М.;
- Черних Олексія, учня Комунального закладу «Вільшанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області з роботою «Цікаві пам'ятки міста Харкова» (номінація «Кращий відеоролик»);
- Шуляк Софію, ученицю Комунального закладу «Пересічанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області з роботою «Краса рідного краю» (номінація «Краща фоторобота»). Керівник Кондратенко Ю.П.;
- Сторожук Софію, ученицю 6 класу Комунального закладу «Дворічнокутянський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області з роботою «Барви моєї України» (номінація «Краща фоторобота»);
- Булгакову Анастасію, ученицю 3-Б класу Комунального закладу «Козачолопанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області з роботою «Зупинись! Щаслива мить!» (номінація «Краща фоторобота»). Керівник Чухно А.В.;
- Зінкіну Поліну, ученицю Комунального закладу «Козачолопанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області з роботою «Щасливі миті мого дитинства» (номінація «Краща фоторобота»). Керівник Жорняк Н.К.;
- Никитенка Макара, учня Комунального закладу «Козачолопанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області з роботою «Козаків нащадки» (номінація «Кращий відеоролик»). Керівник Козленко О.В.



« повернутися до списку новин