Заходи святкування дня Старого Нового року в закладах дошкільної освіти та дошкільних підрозділах

В закладах дошкільної освіти та дошкільних підрозділах  в день Старого Нового року 14 січня завершився цикл новорічних свят проведенням тематичних занять, бесід, розваг на тему «Святочні вечори», де діти ознайомились з традиціями українського народу. На свято завітали колядники, щедрувальники та посівальники і наповнили українську хату звучанням різдвяних пісень, віршами, вітаннями, побажаннями добра і здоров’я на наступний рік. Завершилось свято частуванням дітей цукерками, горішками та святковим пирогом.