Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Районне методичне об'єднання для вихователів-методистів за темою "Формування життєвих компетентностей дошкільників засобами гри"

         12 квітня 2018 року в Дергачівському ЗДО № 1 "Калинка" відбулося районне методичне об'єднання для вихователів-методистів (за посадою і за званням) за темою "Формування життєвих компетентностей дошкільників засобами гри". В порядку денному були практичні та теоретичні питання.

         Директор ЗДО Дробот В.М. презентувала досвід роботи колективу з означеної теми та проінформувала присутніх про застосування педагогами закладу  інноваційної технології "Години гри за підсумками тижня".

         Вихователь середньої групи «Сонечко» Єсько Н.В. разом зі своїми дошкільнятами запропонувала колегам переглянути   «годину гри» за темою тижня "Великодні забавлянки".

         З метою активізації теоретичних знань у педагогів вихователь-методист Шаповал Н.В. провела практикум "Подорожуємо містом Грайлик". Під час цього методичного заходу вихователі мали змогу переконатися на власному досвіду, наскільки дієвим є ігровий метод навчання.

         Підвела підсумки проведеного засідання керівник РМО вихователів-методистів Рудич О.І. Під час рефлексії всі учасники високо оцінили досвід роботи колективу ЗДО "Калинка" та відзначили практичну значущість опрацьованої проблеми.

 

 « повернутися до списку новин