Тренінг-семінар Школи педагога-майстра вчителя географії за темою «Науково-методичний супровід упровадження наставництва, робота з учителями початківцями»

31 травня 2018 року Центром методичної та аналітичної роботи КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» проведено тренінг-семінар Школи педагога-майстра вчителя географії за темою «Науково-методичний супровід упровадження наставництва, робота з учителями початківцями».

Під час заходу вчителі ознайомились із методичною, організаційною та координаційною функціями вчителя-наставника щодо роботи з учителями початківцями, було визначено оптимальні форми роботи з учителями початківцями та надано допомогу з питань оновлення навчально-методичного забезпечення змісту шкільної географії.

У тренінг-семінарі взяв участь 41 учитель географії закладів загальної середньої освіти Харківської області.