Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Пiдсумки II (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019»

5 лютого 2019 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбулося спільне засідання оргкомітету та журі, на якому було підбито підсумки та визначено переможців другого (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019».

На підставі загальної суми балів за підсумками двох етапів конкурсу фаховим журі визначено 5 переможців, 11 лауреатів і 18 фіналістів другого (регіонального) туру конкурсу.

Зведені оціночні листи другого (регіонального) туру конкурсу  за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/18-APBedEWQc9r3DaTYniVpWRHTlOVJFq.

Запрошуємо відвідати оновлений сайт «Учитель року Харківщини» з перебігом і світлинами конкурсу, що відбувався протягом січня – лютого 2019 року: https://sites.google.com/view/uchitel-roku-2019-kharkiv/.

Вітаємо Лупівовк Л.О. та Хижняк Н.В., вчителів КЗ "Слатинський ліцей", які стали фіналістками ІІ (регіонального) етапу всеукраїнського конкурсу "Учитель року - 2019" за номінаціями: "Географія" та "Вчитель інклюзивного класу".« повернутися до списку новин