Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Вітаємо переможців районного етапу Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з біології та природознавства «Юний дослідник»!

                                        

 

    Завершився районний етап Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з біології та природознавства «Юний дослідник», який проводився з метою залучення учнів загальноосвітніх навчальних закладів віком від 9 до 11 років включно  до науково-дослідницької діяльності в галузі природознавства.  

       Учасники конкурсу представили роботи у номінаціях: «Рослини навколо нас»,  «Тваринний світ», «Народознавство та краєзнавство», «Охорона здоров'я», «Я і природа».

      Переможцями районного етапу Всеукраїнського конкурсу експериментально-дослідницьких робіт з біології та природознавства «Юний дослідник» стали:

І місце:

- Дигало Владислав, учень 4 класу КЗ «Козачолопанський ліцей» з роботою «Дослідження зубної пасти на стан зубів» (номінація «Охорона здоров'я»). Керівник роботи - Куліш Л.Г.;

- Шабалдас Єгор, учень 4 класу КЗ «Козачолопанський ліцей», вихованець гуртка «Основи комп'ютерних технологій» Дергачівського будинку дитячої та юнацької творчості з роботою «Дослідження зубної пасти на стан зубів» (номінація «Охорона здоров'я»). Керівник роботи - Ражик І.М.;

- Денисенко Вероніка, учениця 5-В класу КЗ «Вільшанський ліцей» з роботою «Тварини в творчості українського народу» (номінація «Народознавство та краєзнавство»). Керівник роботи - Федьо Н.І.;

- Костюк Іларіон, учень 5-В класу КЗ «Вільшанський ліцей» з роботою «Дослідження умов проростання рослин» (номінація «Рослини навколо нас»). Керівник роботи - Балагура О.;

- Чернякова Єлизавета, учениця 4-В класу КЗ «Вільшанський ліцей» Д з роботою «Досліди на визначення якості та стану води з природних джерел смт Вільшани Дергачівського району» (номінація «Я і природа»). Керівник роботи - Потьомкіна Т.О.;

- Рошка Серафим, учень 5 класу КЗ «Русько-Лозівський ліцей»  з роботою «Рослини та тварини біблейських сюжетів» (номінація «Народознавство та краєзнавство»). Керівник роботи - Бочарнікова Н.М.;

За почесне ІІ місце вітаємо:

- Шабалдас Єлизавету, ученицю 4 класу КЗ «Цупівська гімназія»  з роботою «Календарні свята та обряди українського народу» (номінація «Народознавство та краєзнавство»). Керівник роботи - Шабалдас С.О.;

- Притулу Артема, учня 4-Б класу КЗ «Козачолопанський ліцей»  з роботою «Дослідження зубної пасти та її вплив на стан зубів» (номінація «Охорона здоров'я»). Керівник роботи - Куліш Л.Г.;

- Кулієва Данила, учня 4-А класу КЗ «Козачолопанський ліцей» з роботою «Дослідження умов утримання акваріумних рибок» (номінація «Тваринний світ»). Керівник роботи - Клименко Н.С.;

- Халенко Софію, ученицю 5-Б класу КЗ «Козачолопанський ліцей»  з роботою «У чому сила кропиви» (номінація «Народознавство та краєзнавство»). Керівник роботи - Скребець Н.С.;

- Удовікова Дмитра, учня 4-А класу КЗ «Козачолопанський ліцей» з роботою «Як потрапили до нашого організму мікроби» (номінація «Охорона здоров'я»). Керівник роботи - Клименко Н.С.;

За ІІІ місце вітаємо:

- Лабуса Дмитра, учня 4 класу КЗ «Дворічнокутянський ліцей» з роботою «Дослідження умов утримання акваріумних рибок» (номінація «Тваринний світ»). Керівник роботи -Твердохліб Т.В.;

- Вєтрова Нікіту, учня 3-А класу КЗ «Пересічанський ліцей»  з роботою «Дослідження впливу зубної пасти на стан зубів» (номінація «Охорона здоров'я»). Керівник роботи: Блажко Р.М.;

- Омельченка Єгора, учня 3-А класу КЗ «Пересічанський ліцей» з роботою «Рослини – символи України» (номінація «Народознавство та краєзнавство»). Керівник роботи: Блажко Р.М.;

- Ніколенко Вероніку, ученицю 3-Б класу КЗ «Пересічанський ліцей» з роботою «Рослини та тварини в українській символіці» (номінація «Народознавство та краєзнавство»). Керівник роботи - Сопільник Л.С.;

- Пархоменко Альбіну, ученицю 3-Б класу КЗ «Пересічанський ліцей»  з роботою «Дослідження умов утримання акваріумних рибок» (номінація «Тваринний світ»). Керівник роботи - Сопільник Л.С.;

- Бурдея Романа, учня 3-Б класу КЗ «Пересічанський ліцей» з роботою «Вітер в життєдіяльності рослин» (номінація «Рослини навколо нас»). Керівник роботи - Сопільник Л.С.

- Чучуй Валерію, ученицю 4-А класу КЗ «Дергачівський ліцей №2» Дергачівської районної ради Харківської області з роботою «Перевірка народних прикмет» (номінація «Народознавство та краєзнавство»). Керівник роботи - Лебедь Г.О.



« повернутися до списку новин