Підсумки проведення обласної виставки юних природоохоронців «Зимовий вернісаж»

З метою формування екологічної, естетичної, трудової культури учнівської молоді, пропаганди збереження хвойних дерев і навколишнього природного середовища, розвитку флористичного мистецтва на Харківщині у період з 26.12.2018 по 10.01.2019 було проведено обласну виставку юних природоохоронців «Зимовий вернісаж».

Вітаємо переможців обласної виставки юних природоохоронців «Зимовий вернісаж»!
Наказ КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» від 15.01.2019 №16.:
у спеціальній номінації «Фейєрверк глядацьких симпатій; журі аплодує»:

за перемогу:
- Глащинську Аріну, ученицю Комунального закладу «Козачолопанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області (керівник – Чухно А.В.);

у спеціальній номінації «Пропаганда екологічної культури»:

за ІІ місце:
- Кравцову Анну, вихованку гуртка «Декоративно-ужиткове мистецтво» Дергачівського будинку дитячої та юнацької творчості Дергачівської районної ради Харківської області на базі Комунального закладу «Дергачівський ліцей №2» Дергачівської районної ради Харківської області (керівник – Маслій С.І.).