Нарада заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти

13 вересня 2018 року в червоній залі управління освіти, культури і туризму відбулася нарада заступників з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти.

Порядок денний

1. Про тематичні моніторингові виїзди до закладів загальної середньої освіти у 2018/2019 навчальному році.

Скрипка К.С., заступник начальника управління

2. Організація методичної роботи з педагогічними працівниками у 2018/2019 н.р.

Волкова О.М., завідувач ІМЦ

3. Про результати зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень учнів у 2018 році та підготовка до ЗНО – 2019.

Щербаченко Л.О., методист ІМЦ

4. Про організацію навчання дітей з особливими освітніми потребами.

Гуріна В.В., методист ІМЦ

5. Про особливості проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019».

Платоненко О.С., методист ІМЦ

РІЗНЕ:

• Про ведення ділової документації.

Чуйко О.В., методист ІМЦ

• Підготовка та надання інформації закладів освіти у системі ІСУО.

Марченко А.О., учитель інформатики

Подвірського ліцею