Районний батьківський форум «Толерантність без меж»

30 листопада 2018 року на базі «Дергачівського ліцею №3» відбувся районний батьківський форум «Толерантність без меж».
У межах форуму Управлінням було організовано п`ять тематичних локацій для працівників закладів освіти, батьків за різними формами: психологічна вітальня «Інклюзивно-ресурсного центру» Дергачівської районної ради, «Інформаційна хвиля» спеціалізованого центру для дітей з особливостями розвитку «Ладо», літературний меседж, арт-фотозона «Толерантність без меж», виставка робіт вихованців БДЮТ.
  У заході взяли участь заступник начальника Управління - начальник відділу освіти Катерина Скрипка, голова громадської організації «Батьківський рух Харківщини» Марина Хоша, викладач, інженер Порозуміння Центру ненасильницького спілкування «Простір Гідності» Олександр Чернуха, керівник спеціалізованого центру для дітей з особливостями розвитку «Ладо» Оксана Трушик, директор КЗ "Слатинський ліцей" Наталія Скрипка. Переможці районного конкурсу відеороликів «Інші» були відзначені подякою управління освіти, культури і туризму.Піднесеного настрою додали привітання виступи вихованців закладів дошкільної освіти.
  По закінченню пленарної частини відбулися тренінги: "Комунікативна толерантність", "Толерантність - шлях до любові", «Дитина з особливими потребами. Навчати, товаришувати любити - основи взаємопорозуміння", "Нестандартний батьківський підхід до виховання дитини".
  У роботі тематичних локацій взяли участь батьки, керівники, практичні психологи і соціальні педагоги закладів освіти".