Екскурсія до Харківського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості

В рамках районного освітнього проекту «Сто доріг – одна моя!» сумісно  із Дергачівським районним  центром зайнятості протягом тижня більше ста учнів закладів загальної середньої освіти відвідають  екскурсії до Харківського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Вибір професії - один з найважливіших виборів в житті. Процес вибору  схожий на збірку складної моделі з деталей конструктора. Спочатку   ми закладаємо фундамент освіти, потім доповнюємо його навичками - і тільки потім втілюємо в професії.

У нашому динамічному світі термін життя професій скорочується, з'являються нові спеціальності. Завдання закладів загальної освіти направити своїх учнів і допомогти зробити правильний вибір. Постійна співпраця   із вищими  навчальними закладами дає таку можливість.