Майстер-клас «добрих практик» вчителів англійської мови

26 лютого у відділі освіти вчителі англійської мови підвели підсумки проведення ІІ та ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови (80 учасників, 20 переможців ІІ етапу, один переможець ІІІ етапу), проаналізувавши виконання учнями завдань, а також попрактикувались у виконанні завдань ЗНО (граматика, читання) з англійської мови минулих років, обговоривши попередньо особливості проведення ДПА та ЗНО з іноземних мов у 2018 році та способи організації підготовки учнів до виконання завдань.

Майстер-клас «добрих практик» показала Кальницька Л.М, (Дергачівський НВК №1), поділившись досвідом впровадження різних форм та методів викладання предмету у початковій школі.

Також присутні обговорили питання участі у Міжнародних конференціях, Всеукраїнських конкурсах професійної майстерності, регіональних семінарах та тренінгах, проекті GoCamp, проекті «Літні мовні табори», залучення учнів до написання науково-дослідницьких робіт у 2018 році.