Всеукраїнський квест-марафон на тему «Чи знаємо ми Тараса Шевченка?»

26 травня 2018 року учениця 8-б класу Брусенцева Валерія – переможець ІІ етапу етапі Всеукраїнського квест-марафону, присвяченого Т. Г .Шевченку - взяла участь у ІІІ етапі цього конкурсу, що проводився Всеукраїнським благодійним культурно-науковим фондом Т.Г.Шевченка , Міністерством освіти і науки України та Інститутом літератури ім. Т.Г.Шевченка НАН України.
Проходив даний квест-марафон на терені Національного заповідника «Могила Тараса Шевченка» у м. Каневі Черкаської області. Участь брали 205 учнів шкіл з усієї України.
   Валерія гідно представила і наш заклад, і Дергачівський район, запропонувавши увазі членів журі свій улюблений вірш Т.Г. Шевченка та продекламувавши його напам'ять у одному із залів Національного заповідника та широко прокоментувавши зв'язок обраного нею твору з наявними у залі експонатами. За свою роботу Брусенцева Валерія була нагороджена дипломом ІІ ступеня.
   Підготувала ученицю до участі у даному квест-марафоні вчитель української мови та літератури нашого закладу Беденко Ольга Григорівна.