«Школа лідерів»

Дергачівської районної громадської молодіжної організації

«Нове покоління Дергачівщини»

Майбутнє кожної держави це її молодь. Можна без перебільшення стверджувати, що здорова молодь - запорука майбутнього успіху України, її благополуччя і процвітання, розвитку, становлення і утвердження у світі. Впевнені в собі, цілеспрямовані, рішучі, непохитні у своїх намірах молоді люди, мають скласти основу української держави. Вони, необтяжені сумнівами і пороками, зможуть приймати креативні рішення, діяти ефективно і досягати бажаного результату. Сьогодні у кожному закладі загальної середньої освіти активно підтримують здоровий спосіб життя.

01 грудня 2017 року в приміщенні відділу освіти Дергачівської районної державної адміністрації спільно з сектором у  справах молоді та спорту Дергачівської районної державної адміністрації (завідувачем сектору Марєйкіною В.Л.) та Дергачівською районною організацією «Товариства Червоного Хреста України» (голова організації Кітченко О.К.)  проведено засідання «Школи лідерів» до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

У рамках заходу проведено тренінгові заняття волонтером Харківської обласної організації «Товариства Червоного Хреста України» Іщенко Іриною на тему «Небезпеки ВІЛ/Сніду, шляхи передачі та засоби безпеки». Всі учасники заходу отримали набори для надання першої допомоги.           Завідувачем сектору у справах молоді та спорту районної державної адміністрації Марєйкіною В.Л. проведено інформаційну бесіду та представлено презентацію на тему «Розвиток галузі фізичної культури та спорту у Дергачівському районі». Від Харківського відділення Олімпійського комітету надано сувеніри.

Методистом інформаційного-методичного центру відділу освіти Дергачівської районної державної адміністрації Марєйкіною О.Л. підведено підсумки районної акції «Молодь за здоровий спосіб життя», визначено переможців. На засіданні оргкомітету Дергачівської районної громадської молодіжної організації «Нове покоління Дергачівщини» відібрані кращі роботи для участі в обласному етапі конкурсу.

На жаль, учні з закладів загальної середньої освіти Солоницівської ЗОШ №2, Вільшанської ЗОШ, Черкаськолозівської ЗОШ, Ветеринарного НВК не взяли участь у районному засіданні «Школи лідерів».