«Оберіг для захисника України»

Сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на передовій, захищаючи від терористів свободу, незалежність та територіальну цілісність нашої України. У складний для нашої країни час діти проявляють свої найкращі патріотичні почуття, підтримуючи морально українську армію.  Саме тому шкільні осередки Дергачівської районної громадської молодіжної організації «Нове покоління Дергачівщини» спільно з сектором у справах молоді та спорту Дергачівської районної державної адміністрації організували районний етап обласної акції «Оберіг для захисника України».

З великим задоволенням та трепетом долучилися до участі в акції заклади загальної середньої освіти, а саме: Дергачівський ліцей №2, Дергачівська гімназія №3, Малоданилівський ліцей, Пересічанський НВК, Солоницівський колегіум, Солоницівська ЗОШ №2, Солоницівська гімназія №3, Козачолопанський НВК, Вільшанська ЗОШ, Руськолозівський НВК, Подвірський НВК, Великопроходівський НВК, Токарівський НВК, Безруківський НВК, Цупівський НВК, Протопопівський НВК, Дергачівський НВК №1, Дворічнокутянська ЗОШ, Полівський НВК та Дергачівський БДЮТ.

Безліч малюнків, листів, оберігів, мотанок, аплікацій, новорічних подарунків було зроблено учнівської молоддю для наших захисників, які передані 04 грудня 2017 року до громадської організації «Всеукраїнське  об’єднання рідних загиблих безвісті та загиблих захисників України» та будуть направлені до наших воїнів на бойові позиції. Важливо, що зі своїми подарунками лідери передають теплоту своїх сердець та щиру подяку воїнам-героям за те, що мають можливість жити и навчатися під мирним небом.

Висловлюємо щиру подяку за допомогу у проведенні районного етапу обласної акції «Оберіг для захисника України» заступнику голови РДА Жуваку Є.К., завідувачу сектору у справах молоді та спорту Марєйкіній В.Л., керівникам закладів загальної середньої освіти, директору та вихованцям Дергачівського БДЮТ.