Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

"Козацький гарт 2018"

18 травня 2018 року на базі Харківської державної зооветеринарної академії відбулося урочисте відкриття ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України "Козацький гарт 2018". У змаганнях взяли участь  38 команд із районів  та об′єднаних територіальних громад області, а це майже п′ятсот школярів з 5 по 10 клас. Змагання урочисто відкрили начальник  обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України Кривенцова Олена Миколаївна та ректор Харківської державної зооветеринарної академії Барановський Дмитро Іванович.

Дивовижне  дійство  зачарувало учасників фестивалю - це виступ  вихованців кінно-спортивної школи. Після урочистостей всі учасники пройшли  змагання із сили, спритності, швидкості, історії України та командної злагодженості. Команда Дергачівського району – учні Солоницівської гімназії №3 показали високі результати у різних видах змагань.