"Козацький гарт 2018"

18 травня 2018 року на базі Харківської державної зооветеринарної академії відбулося урочисте відкриття ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України "Козацький гарт 2018". У змаганнях взяли участь  38 команд із районів  та об′єднаних територіальних громад області, а це майже п′ятсот школярів з 5 по 10 клас. Змагання урочисто відкрили начальник  обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України Кривенцова Олена Миколаївна та ректор Харківської державної зооветеринарної академії Барановський Дмитро Іванович.

Дивовижне  дійство  зачарувало учасників фестивалю - це виступ  вихованців кінно-спортивної школи. Після урочистостей всі учасники пройшли  змагання із сили, спритності, швидкості, історії України та командної злагодженості. Команда Дергачівського району – учні Солоницівської гімназії №3 показали високі результати у різних видах змагань.