ІІ етап регіональних моніторингових досліджень якості освіти

Відповідно до освітнього проекту «Моніторинг якості освіти в умовах модернізації освітнього простору» у 2018/2019 навчальному році здійснюється ІІ етап регіональних моніторингових досліджень якості освіти.

Учасниками регіонального моніторингу стану розвитку освіти в регіоні та ефективності реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти є КЗ «Солоницівський ліцей №1», КЗ «Дергачівський ліцей №3», КЗ «Дворічнокутянський ліцей». До участі в моніторингу в цих закладах освіти залучаються їх керівники, а також учителі 1-х, 4-х, 11-х класів, учні 4-х, 8-х, 9-х, 11-х, батьки учнів 1-х класів.