Управління освіти, культури і туризму Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Обласні змагання з пожежно-прикладного спорту серед юніорів

   17 травня на базі спортивного комплексу Головного управління ДСНС у Харківській області пройшли обласні змагання з пожежно-прикладного спорту серед юніорів. За перемогу змагалися 26 районних команд Харкова та Харківської області.
   Для визначення переможців юним спортсменам необхідно було виконати вправи з підйому по штурмовій драбині на другий поверх учбової вежі та подолання 100 метрової смуги з перешкодами. Юнаки змагались у трьох вікових групах: молодшій, середній та старшій.
Команду Дергачівського району представляв наступний склад учасників:
Старша група
Гурін Владислав Володимирович;
Гурін Станіслав Володимирович.
Середня група
Кіріченко Єгор Юрійович;
Телятник Олександр Олександрович;
Ковалевська Карина Дмитрівна;
Лозова Валерія Олегівна.
Молодша група
Кочерга Ярослав Олександрович;
Мигаль Нікіта Андрійович.
   Всі учні вихованці Дергачівської гімназії №3, які за підсумками різноманітних спортивних змагань являються одними з найкращих фізичних вихованців Дергачівського району.
   За найкоротші терміни вчителями фізичного виховання Дергачівської гімназії №3 було прикладено максимальних зусиль для отримання гарних результатів на змаганнях. Викладачі Малець Сергій Олегович, Коваленко В’ячеслав Володимирович, Гресь Андрія Юрійовича та рятувальники з Дергачівського РУ ГУ ДСНС України у Харківській області кожного дня проводили тренування на базі 53-ДПРЧ ГУ ДСНС України у Харківській області, під час яких юнацька команда з дня в день демонстрували кращі і кращі результати. Слід відзначити, що дані змагання несуть за собою різноманітні вправи, які в реальному житті стають запорукою оперативної ліквідації пожеж та рятування людських життів, тому виконання таких вправ постійно несе за собою ризик отримання різноманітних травмувань навіть для учасників змагань, які виконують небезпечні вправи на швидкість та якість відпрацювання.
   За підсумками проведення змагань, юнацька команда з пожежно-прикладного спорту, з 26 команд увійшла до 6 найкращих серед міста Харкова та Харківської області, що є гарним результатом, особливо враховуючи те, що ніхто з учасників раніше не приймав участь в подібних змаганнях. Під час виконання вправ наші юніори майже в усіх забігах фінішували першими, в яких на штурмовій драбині участь в забігу приймало по 4 особи, а на смузі перешкод по 2. Отримані місця визначалася за кращими результатами серед всіх переможців своїх забігів.
   Мабуть найбільшим хвилюванням стало змагання наших двох дівчат, які за правилами змагань в цьому році приймали участь вперше.
   На змаганнях по штурмовій драбині Карина Ковалевська в загальному заліку з 52 дівчат стала другою, за що отримала медаль та грамоту, а Валерія Лозова внесла вагомий внесок з загальний залік на 100 метрівці з перешкодами, яка також показала один з найкращих результатів.
   Загалом всі учасники нашої команди продемонстрували свою високу фізичну майстерність і вправність, отримали необхідний досвід, котрий знадобиться їм у майбутніх змаганнях. З певністю можна сказати, що такі результати з року в рік тільки будуть покращуватися.« повернутися до списку новин