Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської Районної Державної Адміністрації Харківської області

Підсумки проведення обласного (заочного) етапу новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»

  З метою пропаганди серед молоді бережливого ставлення до природи, розвитку творчої ініціативи та пізнавальної діяльності, формування практичних умінь і навичок вихованців з виготовлення новорічно-різдвяних композицій, що символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику, сприяння розвитку флористичного мистецтва, у грудні 2018 року проведено обласний (заочний) етап новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція».

  Вітаємо з ПЕРЕМОГОЮ (наказ від 21.12.2018 № 172 КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості») Ковіну Тетяну, вихованку гуртка «Пізнай свій рідний край» Дергачівського будинку дитячої та юнацької творчості Дергачівської районної ради Харківської області на базі КЗ «Козачолопанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області (робота «Новорічний кошик»). Керівник гуртка: Лагута Г.Г.

  Робота Тетяни направлена до Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (м. Київ) для участі у Всеукраїнській новорічно-різдвяній виставці «Новорічна композиція».
Нагороджена грамотою оргкомітету за активну участь в обласному (заочному) етапі новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» Дударєва Анна, вихованка гуртка «Флористика» Дергачівського будинку дитячої та юнацької творчості Дергачівської районної ради Харківської області на базі КЗ «Вільшанський ліцей» Дергачівської районної ради Харківської області (робота «Колиска Нового року»). Керівник гуртка Ткачук Л.Г.

 


« повернутися до списку новин